Про нас

Наша компанія займається наданням послуг в сфері інформаційних технологій. Ми намагаємося постійно розширювати спектр наших послуг і їх якість, постійно пропонуючи нові найбільш досконалі засоби для вирішення проблем наших клієнтів.

Ми займаємося продажем та обслуговуванням комп’ютерів та оргтехніки, програмного забезпечення, проектуванням і монтажем локальних мереж, програмуванням міні АТС, формуванням посилених електронно-цифрових підписів, заправкою картриджів і продажем витратних матеріалів, продажем і підтримкою програмних продуктів , BAS (ERP,  Управління холдингом, Документообіг КОРП, Управління торгівлею, Роздрібна торгівля), “M.E.Doc”. Всі види нашої діяльності дозволяють допомогти клієнту, як у вирішенні однієї конкретної проблеми, так і комплексно задовольняти потребу клієнта, обслуговуючи техніку і програмне забезпечення для безвідмовної роботи обладнання і попередження несправностей.

Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексної автоматизації вашого підприємства

Завдяки унікальному досвіду нашої компанії і високої кваліфікації співробітників компанії ми можемо запропонувати вам проведення проектів комплексної автоматизації вашого підприємства – побудова ефективної системи управління підприємством з використанням автоматизованих систем управління
Кожен проект комплексної автоматизації унікальний. Проте, нами вироблений єдиний підхід для реалізації таких проектів.
Такий підхід дозволяє отримати підрядника відповідального за всі етапи проведення проекту, і в кінцевому підсумку, якісну систему управління підприємством, що відповідає всім вимогам сучасної економіки.

Також ми є сертифікованим сервісним центром компаній «Sven».