Компанія “Sven”

    Починаючи з моменту свого заснування в 1991 році, компанія SVEN розробляє і виробляє високоякісне сучасне аудіо-та відеообладнання (комплекти для домашнього кінотеатру, акустичні системи, телевізори, програвачі, ресивери, підсилювачі, блоки живлення, сабвуфери, навушники, мікрофони, пульти дистанційного керування і тощо), а також мережеві, аудіо-та відео кабелі, фільтри-подовжувачі, комп’ютерні корпуси, клавіатури, миші та інші комп’ютерні аксесуари.
    За оцінками відомої міжнародної лабораторії iXBT торгова марка SVEN протягом останніх семи років (2001-2007 рр.). Отримувала премію «Бренд року». Продукція SVEN неодноразово нагороджувалася дипломами на найпрестижніших міжнародних виставках, як Hi-Fi Show, DVD-Show, Erika, «Цифроманія» та ін.
    Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не тільки найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити самого вимогливого споживача, але і головне – розрахованої на масового покупця. Девіз компанії – сучасне якісне аудіо-та відеообладнання повинно бути доступним за ціною кожному!