Компанія “Odeon”

    Товарний знак ODEON зареєстрований у Державному реєстрі товарних знаків обслуговування Російської Федерації 22 квітня 2003 року.
    З 2003 року компанія здійснює реалізацію своєї продукції на території Російської Федерації.
    Вся продукція виготовляється під товарним знаком ODEON на найбільших і сучасних заводах Китаю, які мають міжнародний сертифікати якості і безпеки. Завдяки цьому акустичні системи, рідкокристалічні телевізори, DVD-програвачі, портативні DVD-програвачі, GPS-навігатори, HDDR-рекордери, вироблені компанією, стали одними з кращих серед аналогічних товарів відомих світових виробників.
    Наша компанія бореться за якість і йде на вістрі прогресу. Ми випускаємо апаратуру нового покоління: GPS-навігатори, HDDR-рекордери. Компанія стала законодавцем моди в області портативних DVD-програвачів, по суті відкривши цю продукцію для російських споживачів.
    Компанією ODEON була проведена успішна маркетингова діяльність на Російському ринку, що дозволила отримати високу оцінку не тільки споживачів, але і фахівців, які присудили нам «Бренд 2006 року» (EFFIE-2006) в категорії «Споживча електроніка» і Золотий Диск 2006/07 у номінації «Кращі портативні DVD-програвачі». Детальніше…