Компанія “Квазар-Мікро”

    1990 року була заснована «Квазар-Мікро» — компанія, що допомагала подолати технологічні та інформаційні бар’єри, просувати на ринки України та СНД сучасні інформаційні технології.
    «Квазар-Мікро» налагодив стратегічні стосунки зі світовими лідерами hi-tech індустрії: Intel, ORACLE, Microsoft, IBM.
    «Квазар-Мікро» стала IT компанією №1 в Україні та однією з найвпізнаваніших брендів в Україні та СНД. За час свого існування компанія притримувалась правила «бути завжди на крок попереду», першою просуваючи на ринки України та інших країн Східної Європи не тільки найновіші технології, але й найсучасніші моделі бізнесу. Команда «Квазар-Мікро» першою в незалежній Україні налагодила виробництво персональних комп’ютерів, уклала перші угоди з лідерами індустрії із розвитку бізнесу у регіоні, реалізувала перший крупний консалтинговий контракт. «Квазар-Мікро» – перша українська IT – компанія, котра ввійшла на міжнародний ринок, де отримала високе визнання. 2005 року «Квазар-Мікро» ввійшла до складу ВАТ «Сітронікс». З лютого 2006 року Євген Уткін очолив концерн на посаді президента, під його керівництвом «Сітронікс» став найбільшою у Східній Європі hi-tech компанією та вийшов на Лондонську фондову біржу з ринковою капіталізацією 2 млрд. 300 млн. доларів США.
    Наприкінці 2007 року Євген Уткін залишив посаду президента компанії «Сітронікс», а в червні 2009 року компанія «Кvazar-Micro Securities» викупила у ВАТ «Сітронікс» напрямок ІТ – дистрибуції та бренд «Квазар-Мікро».