Хмарна інфраструктура Tucha

logo_shadow_562_222

Хмарна інфраструктура Tucha – це чітко спроектоване і надане в комерційне користування віртуальне програмне середовище (сервери, комп’ютери, окремі сервіси), розгорнуте в так званій хмарі (cloud) на базі обчислювальних потужностей, розташованих в надійних європейських дата-центрах.

Клієнт Tucha формує ІТ-інфраструктуру організації відповідно до її актуальних потреб, залишаючи в минулому залежність від обмежених можливостей апаратного забезпечення і нескінченну гонку ІТ-озброєнь, використовуючи новітні інформаційні технології та обладнання зі значною економією матеріальних і часових ресурсів.

Основні переваги хмари Tucha перед традиційною реалізацією інфраструктури.

  • Економія ресурсів. Tucha дозволяє знизити сукупну вартість володіння сучасною ІТ-інфраструктурою – більше не треба купувати і апгрейдити дороге апаратне і програмне забезпечення.
  • Мобільність. Якщо дозволяє політика безпеки компанії-клієнта, для доступу до Tucha можна використовувати будь-який пристрій – від тонкого клієнта в офісі до ноутбука в кафе, при цьому всі дані, з якими працює користувач, продовжують залишатися у хмарі.
  • Безпека. Збереження даних клієнта та захист його інформації – пріоритет номер один для Tucha, тому можливості хмарних технологій доповнені високим рівнем компетентності спеціалістів компанії та юридичними гарантіями.

Розрахувати вартість конфігурації Tucha можна на сайті tucha.ua або звернувшись до наших спеціалістів.